Ion Cristoiu a relatat că s-a simțit rău, după ce a făcut rapelul cu vaccinul anti-COVID-19! La Antena 3, Cristoiu a spus că abia mai vorbea, după ce a fost vaccinat.”Am văzut deja pe Facebook că se dramatizează ca un argument împotriva vaccinării.
Citește mai departe…

Sursa:
Author: