Poliţiştii de frontieră din judeţul Bihor au depistat, trei cetăţeni români, minori, dispăruţi de la domiciliu, care încercau să treacă ilegal frontiera din România în Ungaria. Cei trei au fost daţi dispăruţi de familiile lor încă de miercuri.”În data de 30.12.
Citește mai departe…

Sursa:
Author: