Simona Halep a declarat, miercuri, în conferinţa de presă de după meciul cu Ajla Tomljanovic, că îi cere iertare echipei sale pentru faptul că a fost nervoasă şi a spus lucruri negative. Ea a menţionat că Darren Cahill i-a spus că a fost ca “vechea Simo”.
Citește mai departe…

Sursa:
Author: