Ministrul Sănătății, Vlad Voiculescu, va participa luni lunea viitoare la „Ora Guvernului” din Parlament pentru a răspunde la toate întrebările care îi vor fi puse de către deputaţi şi senatori în ceea ce priveşte activitatea sa la Ministerul Sănătăţii şi măsurile
Citește mai departe…

Sursa:
Author: