Antrenorul FC Dinamo, Ionel Gane, a declarat, miercuri, după victoria din meciul cu FCSB, că jucătorii săi nu vor primi nicio primă pentru eliminarea rivalei din Cupa României, anunță news.ro.
Citește mai departe…

Sursa:
Author: